FİLO KİRALAMA AVANTAJLARI

İZEM'LE Filo kiralama Her zaman daha avantaj.

Filo Kiralama Neden Daha Avantajlı? 
Bir araç satın almaya karar verdiğinizde, toplu nakit çıkışı yapmanız veya ihtiyacınız olan nakit için kredi kullanmanız gerekir. Masraflarınız bununla da bitmez. Satın aldığınız aracın sigorta, vergi, bakım, onarım, lastik değişimi gibi maliyetleri ek masraflar olarak karşınıza çıkar. Ayrıca, aracınızın ikinci el satış değerinin belirsizliği de sizin için bir risk unsuru olacaktır. Aracınızı uzun süreli kiralamanız halinde ise oluşacak toplam maliyet, yalnızca aracınızın aylık kiraları kadardır. Üstelik, hem aracınızın ikinci el değerinin belirsizliği riskinden korunmuş olur, hem de aracınızın satın alımından, ikinci el satışına kadarki tüm işlemlerini zahmetsizce yürütmüş olursunuz. Kiralama kapsamında alacağınız uygun maliyetli ek hizmetleri de hesaba kattığınızda, uzun süreli araç kiralamak satın almaya kıyasla sizin için daha avantajlı bir çözüm olacaktır. 
Kolay Araç Yenileme
Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmez, ikinci el değer değişimi riskine karşı tam koruma sağlarsınız. 
Aylık Sabit Taksitler
Araç satın almak yerine kiralamanız durumunda herhangi bir peşinat ödemesi ve satın alım bedelleri ile ilgili toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Ödemelerinizi önceden belirlenmiş sabit kiralar halinde gerçekleştirirsiniz. 
Kasko, Sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri
Araçların kasko, trafik sigortası ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, kiralama kapsamına dahil edilerek zamanında ve eksiksiz olarak tarafımızca yapılır. Aracınızı satın aldığınızda ödemek zorunda kaldığınız, fakat kanunen kabul edilmeyen gider olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, araçlarınızı bizden kiralamanız durumunda size ek bir yük olmaktan çıkar. 
KDV Avantajı
Aracın doğrudan satın alınması halinde, KDV bir maliyet unsuru olarak karşınıza çıkar ve KDV indiriminde kullanılamaz. Kiralama halinde ise faturadaki KDV’nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanabilir. 
Güçlü Bilanço Görünümü
Araç kiralamak bilançonuzun görünümüne olumlu katkı sağlar. Banka kredisi ile satın almadan farklı olarak, şirketiniz ödeme planında yer alan ve vadesi gelmemiş ileri tarihli kira bedelleri bilançonuzda mali borçlarınız altında yer almaz ve borçlanma kapasitenizi de olumsuz etkilemez. 
Zaman Yönetimi
Araç ihtiyacınızı gidermek ve filonuzu yönetmek için zaman harcamayın. Filo kiralama hizmeti size önemli oranda zaman tasarrufu sağlar ve ana iş kolunuza konsantrasyonunuzu güçlendirir.

NEDEN İZEM FİLO ?

  • Profesyonel ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.
  • Biz enerjimizi çözümlere odakladık.
  • Kolay ödeme seçenekleri
  • Üstün kalite standartlar
  • %100 Rent a Car kaskosu bulunmaktadır.
  • %100 müşteri memnuniyeti.


EN ÇOK KİRALANAN OTOMOBİLLER

 • Astra

  Opel Astra

  640 / 525 / Dizel / Sedan / 1.6 / Klima / Otomatik /

 • CLA 180D

  Mercedes CLA 180D

  1089 / 950 / Dizel / Sedan / 1.6 / Klima / Otomatik /

 • 5.20i

  Bmw 5.20i

  1345 / 1049 / Benzin / Sedan / 1.6 / Klima / Otomatik /

 • Insignia

  Opel Insignia

  899 / 625 / Dizel / Sedan / 1.6 / Klima / Otomatik /

 • Linea

  Fiat Linea

  435 / 375 / Dizel / Sedan / 1.3 / Klima / Manuel /

scroll up